16 мая 2023, 17:58

Як обіграти букмекерську контору у ставках на спорт

Як обіграти букмекерську контору без порушення умов гри. До яких методів вдаються беттори, щоб отримати перевагу над організаторами ставок

Як обіграти букмекерську контору у ставках на спорт

Легальні букмекерські контори України мають певну технологію у здійснення діяльності. Інформація про основні принципи роботи Vbet чи Favorit розміщена за посиланням – бк Фаворит. Нерідко користувачі намагаються обіграти організатора ставок, вдаючись до легальних та нелегальних методів. Чи можна обіграти БК, у який спосіб та з якими наслідками може зіштовхнутися гравець.

Як працюють букмекерські контори

Організатори ставок на спорт не звертають увагу на те, отримав беттор виграш, або програв кошти. Їх головною задачею є одержання прибутку. Для цього до коефіцієнтів закладається маржа. Під цим поняттям слід розуміти відсоток, який компанія отримує за внесену ставку користувачем. Для розрахунку маржинальності аналітики букмекерської контори використовують формули.

Вона розраховується за кількістю подій, що пропонується для вибору учасникам ставок та ймовірності прогнозованого результату. З урахуванням певних обставин організатор парі може змінювати значення коефіцієнтів, що впливає на розмір маржі.

До розрахунку маржі компанія ставиться з особливою увагою. Невірно визначений коефіцієнт може призвести букмекера до збитків. Проте легальні заклади цією умовою не нехтують, тому завжди мають дохід. Головною задачею букмекера є залучення нових гравців, оскільки збільшується загальна сума вкладень. Більшу суму доходу компанія отримає від збільшення числа здійснених ставок

Чи можна обіграти букмекерську компанію

На питання бетторів чи можна та як обіграти букмекера у мережі інтернет можна знайти кілька способів. До них належать:

  1. Вибір стратегії, що спрямована на одержання виграшу або перекриття збитків. У цьому випадку отримати винагороду можна лише якщо клієнт обере правильний результат більше ніж половини ставок. До таких належить Мартінгейла, догону тощо. Гравець має збільшувати суму наступної ставки, що відбувається після програшної. За позитивним результатом парі, далі участь відбувається на мінімальну обрану ставку для стратегії.
  2. Гра на випередження. Стратегія підходить для ставок, що проходять під час гри. Учаснику необхідно бути глядачем на стадіоні. Це пов’язано з тим, що під час трансляції на сайті букмекера чи телебаченні відбуваються затримки. Перевагу мають гравці реальної гри.
  3. Використання стратегії “Виделка”. ЇЇ суть полягає у виборі кількох букмекерських контор для здійснення ставок, що мають відмінний результат. Гравець не залишиться у програші та отримає прибуток. Проте цей спосіб вважається порушенням правил по здійсненню ставок.

Наслідки використання заборонених стратегій

Обліковий запис гравців, що укладають парі за принципом стратегії “виделка” блокується організатором розваг на гроші. Після виявленні цих дій з боку гравця компанія може у той самий час обмежити доступ до ігрового рахунку та вивести кошти, які там наявні на власний рахунок. Надалі відомості щодо гравця вносяться до реєстру клієнтів, гра на сайті яким заборонена.

Як обіграти бк чесними методами

Виграти у букмекера на чесних умовах цілком реально. Клієнту слід дотримуватися певних рекомендацій:

  1. Підійти професійно до оцінки ігор, які здійснили команди чи індивідуальні гравці у минулих турнірах.
  2. Вести облік здійснених ставок та прибутку, які вони принесли.
  3. Оцінювати прогнози від експертів. У поясненнях аналітиків можуть міститися деталі, які користувач не врахував до власного аналізу.
  4. Контролювати власні витрати та робити перерви у разі тривалих програшів.

Ризики програшу у ставках на спорт

Жодна з порад експертів чи професійних бетторів не може гарантувати учаснику отримання перемоги. Ризики програшу завжди існують. В силу життєвих обставин хід гри має тенденцію змінюватися. Користувач має обмежувати витрати на спортивні ставки та не намагатися відіграватися. Так можна програти весь капітал або викликати ігрову залежність.

Последние новости