8 марта 2023, 17:58

Відвідайте найцікавіші місця в Карпатах, завітавши до компанії «Тур 365»

Карпати –– один із найцікавіших регіонів України з безліччю живописних місць, природних та історичних пам’яток.

Відвідайте найцікавіші місця в Карпатах, завітавши до компанії «Тур 365»

Серед найкращих варіантів лише за тиждень відвідати найяскравіші пам’ятки та маршрути в горах –– тури мережі «Відпочинок 365» з численними екскурсіями та активними розвагами.

Одне з найцікавіших місць у Карпатах –– Львів, перлина карпатського туризму та найбільше місто регіону. Гостям туристичного комплексу в Трускавці пропонується кілька екскурсій до цього старовинного міста, на яких відвідують різні пам’ятки.

Увагу туристів з усієї України приваблює насамперед історичний центр Львова, занесений до Світової спадщини ЮНЕСКО. Тут розташовано найбільше архітектурних пам’яток серед усіх міст України.

На екскурсіях гості відвідають частини укріплень давнього Львова, храми XVI-XVII століть, які за красою конкурують з аналогічними європейськими спорудами. У самому центрі розташована Площа Ринок із ратушою та кам’яницями –– будинками купців та знатних міщан.

Одна з найкрасивіших будівель Львова –– Оперний театр, збудований на межі ХІХ-ХХ століть. Архітектуру театру можна розглядати дуже довго, адже на фасаді розташовано безліч скульптур, барельєфів та інших архітектурних деталей. Після прогулянки цікавими місцями Карпат туристів запрошують відпочити й пообідати –– в залежності від екскурсії можна буде посидіти в затишній кав’ярні або завітати до кафе «Гасова лямпа», де зібрано понад 500 ламп.

Для охочих відчути карпатський колорит із Ворохти проводиться екскурсія до міста Яремче. Тут розташований один із найповноводніших водоспадів Карпат –– Пробій. Він невисокий, однак сила водного потоку тут вражає. Для туристів збудували міст, із якого можна безпечно милуватися водним потоком.

Неподалік Пробія розташований ресторан «Гуцульщина» –– дерев’яна будівля, збудована без жодного цвяха. Кожний елемент інтер’єру ресторану виготовлений вручну карпатськими майстрами –– унікальний розписний посуд, виготовлений майстрами з міста Косів, дерев’яний годинник ручної роботи, піч зі старовинними кахлями, речі з натуральної шерсті.

Яремче –– справжня скарбниця цікавих місць у Карпатах. Окрім усього вищезазначеного, на увагу заслуговує Стежка Довбуша, що проходить заповідною місцевістю й веде до гори Маковиця. Стежка названа на честь очільника карпатських повстанців Олекси Довбуша та проходить повз скелі, де, за легендою, Довбуш сховав свої скарби.

Безліч туристів їдуть до Карпат заради унікальної гірської природи. Зокрема, популярними природними пам’ятками є полонини –– великі луки, вкриті зеленню. Так, гостей Ворохти запрошують на екскурсію на Борсучину полонину. Вийшовши з лісу на галявину, гості бачать гірську панораму на багато кілометрів навколо –– зокрема, видно й Говерлу, найвищу гору України.

Далі в туристів буде змога познайомитися з господарем Василем Саманюком, який проживає на полонині та облаштував своє господарство, побувати в традиційній карпатській сироварні та послухати як звучить трембіта.

Також цікаві місця Карпат –– численні термальні та мінеральні джерела, розкидані по всьому регіону. Відпочивальники в Трускавці зможуть відвідати бювет у готелі чи місті. Крім того, пропонується екскурсія до Берегова –– одного з найбільших термальних курортів України.

На екскурсії туристи відвідають басейн, до якого подається вода з надр землі без додаткової обробки, зберігаючи всі корисні властивості. Купання в термальних водах є корисним для загального оздоровлення організму –– воно покращує самопочуття та роботу нервової, серцево-судинної та інших систем організму. Крім того, відпочинок буде корисним при відновленні після переломів, пошкоджень м’язів та інших травм.

Поїздки до вищезазначених місць, а також інших пам’яток у Карпатах, входять до тижневих турів мережі «Відпочинок 365». До мережі входять туристичні комплекси в Трускавці та Ворохті. Звідси щодня проходять екскурсії по всьому Карпатському регіону –– зокрема, піші походи горами, а також поїздки до найцікавіших місць Карпат. Крім того, туристична мережа пропонує інші види активного відпочинку –– кінні прогулянки, рафтинг, гірськолижний туризм, а також оздоровчі процедури –– масаж, косметичні обгортання та інші.

Тури до Трускавця та Ворохти дозволяють відпочити в Українських Карпатах недорого –– до вартості туру включене проживання, екскурсії з пайками (за винятком платних пам’яток), дворазове харчування та розважальні програми.

Последние новости