Сущенко раскрыл важную информацию про Порошенко, - подробности

Вернувшийся на родину журналист Роман Сущенко после освобождения из плена сделал важное заявление и выразил благодарность не только действующему президенту Владимиру Зеленскому, но и бывшему главе государства Петру Порошенко.
Украина, политика, россия, обмен пленных, самолеты, москва, киев, сенцов, сущенко, моряки

По мнению Сущенко именно Порошенко начал процесс возвращения пленных  украинцев домой и объединил мировую и европейскую общественность. 

Бывший глава государства смог приложить максимальное количество усилий и обратить внимание всего мира на произвол российских властей связи с арестом политических заключенных.

При этом журналист подчеркнул, что бывший президент на протяжении 3 лет поддерживал его семью, пока сам Сущенко находился в плену у  Москвы.

Журналист высказал надежду, что освобождение 35 украинцев из плена станет началом большого процесса, в результате которого все украинцы, которые сегодня находится в плену РФ, окажутся на свободе.

Роман #Сущенко перший коментар і враження після трьохрічного російського полону:
- перше що зроблю - поїм кавунів. Солодких
- скільки раз висвітлював роботу Атонова на Лє Бурже.. А тут на Ан148 летів - літачок скажу вам супер!
- готувати до обміну почали з 4 ранку. Виїзд відбувся в 10.00. При цьому по дорозі у Внуково провезли через всю Москву - повз Кремль, Зарядье...
- сьогодні ми стали свідками здорового глузду. 7 вересня для мене і моєї родини - особливий день: Українська держава повернула нас до дому
- дякую президенту #Зеленський, який не поступившись національними інтересами, знайшов потрібні слова і переконав лідера частини (!) росіян піти назустріч і вчинити цей акт гуманізму.
- дякую президенту #Порошенко за те, що він розпочав цей процес, об'єднав світову та європейську спільноти. І три роки підтримував мою родину.
- Українська держава продемонструвала, що вона прихильна демократичним, цивілізованим принципам розвитку. Вірність загальнолюдським принципам
- сподіваюсь, що це початок великих зрушень в переговорному процессі
- радий, що Україна демонструє чітку, виважену та спадкову політику захисту прав своїх громадян
- Зеленський сьогодні зробив щасливими 35 українських родин. Але його слухають і дивляться ще біля 100 родин. Закликаю продовжити цей успіх і повернути батькам їх дітей, чоловіків

Напомним, ранее в России назвали неожиданную фамилию, благодаря которой произошел возврат экс-пленных в Украину.

Присоединяйтесь к нам в Facebook, ВКонтакте, Twitter, Telegram . Будьте в курсе последних новостей.
Загрузка...
Загрузка...
Все новости »
Загрузка...