У війні з Іраном братиме участь американський авіаносець USS George HW Bush – WSJ
США й Ізраїль розпочали військову операцію проти Ірану 28 лютого 2026 року, щоб повністю знищити іранські ядерні об'єкти, тому на Близький Схід направили авіаносець USS George HW Bush.

Сполучені Штати направили на Близький Схід для участі у військовій операції "Епічна лють" авіаносець USS George HW Bush, пише The Wall Street Journal. У війні проти Ірану вже беруть участь два американські авіаносці.
За даними WSJ, авіаносець "Буш" супроводжують кілька бойових кораблів, які разом складають авіаносну групу. До району Перської затоки на Близький Схід вони прибудуть за кілька тижнів. Коли саме, не уточнюється.
У військовій операції Сполучених Штатів та Ізраїлю проти Ірану зараз беруть участь дві американські авіаносні групи: USS Abraham Lincoln і USS Gerald R. Але якщо "Лінкольн", як і раніше, виконує бойові завдання, перебуваючи в Аравійському морі, то "Форд" після масштабної пожежі у березні був змушений піти до Середземного. Наразі він знаходиться на ремонті у порту Спліт, Хорватія. Представники американської армії стверджують, що авіаносець проходить планове технічне обслуговування.

У березні 2026 року ударна група USS George HW Bush закінчила уніфіковані навчання COMPTUEX. Метою заходу є навчання моряків, приписаних до корабля, авіаційного крила й інших груп авіаносця, ведення комбінованого бою.
Нагадаємо, США й Ізраїль розпочали військову операцію проти Ірану 28 лютого 2026 року. Її мета – знищення іранських ядерних об'єктів і ракетної промисловості, ліквідація іранської військової авіації та військово-морського флоту. Ізраїль також каже, що для нього метою війни ще є зміна політичного режиму у Тегерані. Президент США Дональд Трамп розраховував, що війна проти Ірану триватиме 4-6 тижнів.
Нагадаємо, Діалог.UA раніше розповів про те, що Дональд Трамп запропонував країнам, які постраждали від блокування Іраном Ормузької протоки.
Останні новини
Стали відомі деталі втрати другого літака РФ за добу: Ан-26 із військовими в окупованому Криму
06:43Масовий забій худоби в РФ — фермери приїхали до Москви до Путіна, але залишилися без відповіді
17:54