4 червня 2026, 07:58

США на один крок ближче до збільшення допомоги Україні та запровадження нових санкцій проти РФ

У Палаті представників США почався "рух" законопроекту The Ukraine Support Act, який передбачає виділення Україні багатомільярдної допомоги.

Автор: Виталий Николаенко

США на один крок ближче до збільшення допомоги Україні та запровадження нових санкцій проти РФ

Палата представників США більшістю голосів підтримала продовження розгляду законопроекту, який передбачає нову військову допомогу Україні та запровадження жорстких санкцій проти Росії. Про це у своєму акаунті у соцмережі X повідомив республіканець Дон Бейкон.

За даними Бейкона, за проект закону The Ukraine Support Act проголосували 218 осіб, а проти нього – 204 особи, усі республіканці. Таким чином, у четвер, 4 червня, у Палаті представників відбудеться голосування щодо остаточного варіанта законопроекту. Якщо документ схвалять, а Бейкон у цьому практично не сумнівається, його передадуть для голосування у Сенат.

Як ми вже говорили вище, Дон Бейкон є членом Республіканської партії, але він голосував за The Ukraine Support Act як ще п'ять республіканців. Решта всіх республіканців голосували проти цього проекту закону.

Конгресмен Грегорі Мікс вніс законопроект The Ukraine Support Act до Палати представників ще у квітні 2025 року. Документ передбачає виділення Україні прямої допомоги на 1 млрд доларів і 8 млрд доларів як кредити, а також запровадження суворіших економічних санкцій проти України.

Вищезгаданий документ передбачає продовження програми ленд-лізу для України. Крім того, пропонується розширити цю програму.

Раніше державний секретар США Марко Рубіо анонсував добрі новини для України щодо американської зброї.

Нагадаємо, Діалог.UA також розповів про те, на чийому боці Сполучені Штати у російсько-українській війні.

Останні новини