25 червня 2024, 07:36

У Держдепі США розповіли Путіну, як уникнути жертв серед цивільних, коментуючи ситуацію у Севастополі

Кремль може покласти край стражданням цивільних осіб, якщо Путін відкличе свої війська, заявив Міллер.

У Держдепі США розповіли Путіну, як уникнути жертв серед цивільних, коментуючи ситуацію у Севастополі

Сьогодні, 25 червня, у США відреагували на нещодавні події у Криму, коли російська ракета, не зумівши перехопити ATACMS, вибухнула на одному з пляжів окупованого Севастополя. Після цих подій Кремль вирішив звинуватити Вашингтон у смертях росіян.

Представник Держдепу США Метью Міллер підкреслив, що Україна має повне право захищати свою територію американською зброєю. До цієї території належить і Крим, інформує ресурс "Укрінформ".

При цьому у США також заявили, що будь-яка смерть цивільного у війні не викликає радості.

Однак уже хоч сьогодні Путін може без проблем припинити страждання цивільного населення, якщо відкличе свою армію з території України. Одночасно з цим Кремль також має припинити завдавати ударів по цивільних об'єктах на території України.

Днями у МЗС РФ вирішили викликати "на килим" посла США у Росії Лінн Трейсі. Кремль заявив їй, що Україна випустила по території Севастополя американські ракети ATACMS із касетною бойовою частиною, нібито російська система ППО змінила траєкторію її польоту та вона вибухнула на пляжі.

У прес-службі ВМС ЗС України наголосили, що Київ не завдає ударів по цивільних об'єктах, а знищує тільки військові.

Раніше аналітики з ISW розібрали ситуацію з вибухом ракети на одному з пляжів окупованого Севастополя.

Нагадаємо, російський військкор Сапоньков визнав той факт, що на пляжі у Севастополі вибухнула ракета від російської системи ППО.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини