24 квітня 2024, 07:41

"Захищаються від тирана", – Байден відреагував на рішення Сенату, який проголосував за допомогу Україні

За законопроєкт про допомогу союзникам США свої голоси "за" віддали 79 сенаторів, а 17 сказали "ні".

"Захищаються від тирана", – Байден відреагував на рішення Сенату, який проголосував за допомогу Україні

Сьогодні, 24 квітня, як раніше й обіцяв лідер сенатської більшості демократ Чак Шумер, відбулося голосування за єдиний законопроєкт щодо допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню у розмірі 95,3 млрд доларів.

Деякі республіканці й тут намагалися вставити палиці у колеса: вони були обурені, що пакети не можна розглянути окремо та внести у них свої корективи, інформує сайт Сенату.

Зрештою за остаточний законопроєкт віддали свої голоси 79 сенаторів. Таким чином, станом на сьогодні законопроєкт схвалили обидві палати Конгресу.


Тепер справа залишилася тільки за главою США. На сайті Білого дому з'явилася інформація про те, що Байден готовий поставити свій підпис під законопроєктом найближчим часом.

На сайті Білого дому опублікували слова подяки президента США на адресу лідера сенатської більшості Шумера, а також на адресу Макконнелла. Байден нагадав, що американці завжди допомагали своїм союзникам, а зараз вони як ніколи потребують допомоги. Ізраїль повинен захищати свою країну від терористів із ХАМАС, а Київ - зупинить таких тиранів, як Путін.

Раніше ми повідомляли, що республіканець Макконнелл виступив із промовою на адресу політиків США після голосування за законопроєкт про допомогу Україні.

Нагадаємо, західні аналітики та військові експерти озвучили завдання, які можуть виконувати в Україні європейські військовослужбовці.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини