19 квітня 2024, 07:20

Трамп перервав мовчання після рішення Джонсона про допомогу Україні, "накинувшись" на Європу

Експрезидент США Трамп зажадав від Європи зрівнятися з Вашингтоном в обсягах наданої допомоги Україні.

Трамп перервав мовчання після рішення Джонсона про допомогу Україні, "накинувшись" на Європу

45-й президент США Дональд Трамп перервав мовчання та дав перший коментар після того, як спікер Палати представників Майк Джонсон після кількох місяців затримки допомоги Україні оприлюднив свій законопроєкт про фінансування Києва, який має бути розглянутий конгресменами 20 квітня.

Трамп опублікував у соцмережі Truth Social пост, у якому знову різко розкритикував Європу та зажадав, щоб вона зрівнялася зі США в обсягах наданої Україні допомоги.

"Чому США вклали у війну в Україні більш ніж на 100 мільярдів доларів більше, ніж Європа?" - задався питанням ймовірний кандидат від республіканців на майбутніх президентських виборах і додав, що Європа, на відміну від США, не відокремлена від Росії океаном.

За словами Трампа, "українське виживання має бути важливішим для Європи, ніж для США".

"Але це також важливо для нас!" - заявив ексгосподар Білого дому та закликав Європу "рухатися".

Крім того, він виступив із критикою на адресу чинного президента США Джо Байдена та демократів, а також повторив своє твердження, що "війна в Україні не почалася б", якби він залишався главою США.


Раніше повідомлялося, що Трамп підтримав виділення військової допомоги Україні, але на умові кредиту.

Тим часом стало відомо, що демократи у Палаті представників готові проголосувати за поданий Джонсоном законопроєкт про фінансування для Києва. До цього оприлюднені спікером пропозиції підтримав Байден і закликав до якнайшвидшого затвердження законопроєкту.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини