15 квітня 2024, 08:57

Представник Ізраїлю в ООН Ердан закликав прислухатися до Зеленського: "Наступними станете ви"

Ізраїльський дипломат порівняв нинішню владу Ірану з гітлерівським режимом, який розв'язав Другу світову війну.

Представник Ізраїлю в ООН Ердан закликав прислухатися до Зеленського: "Наступними станете ви"

Режим аятол у Тегерані абсолютно нічим не відрізняється від гітлерівського, наголосив Постійний представник Ізраїлю при ООН Гілад Ердан на екстреному засіданні Ради Безпеки. Крім того, єврейський дипломат закликав цивілізовані держави дослухатися до слів президента України Володимира Зеленського щодо загрози дій Ірану та Росії всьому світу, інформує офіційний ресурс ООН.

За словами Ердана, масований удар Ірану по Ізраїлю - підтвердження реальної ідеології аятоли Хаменеї в Ірані, яка нічим не відрізняється від німецького нацистського режиму.

"Іран та Ізраїль розташовані на одному континенті. Наступними станете ви. Третій рейх Гітлера бачив себе втіленням тисячолітньої імперії, що простягається крізь континенти, так само як і бачення Хаменеї передбачає, що його радикальна шиїтська гегемонія пошириться на весь регіон і за його межі", - зазначив Ердан.

Крім того, представник Ізраїлю нагадав, що іранські дрони вбивають українських громадян, причому як військових, так і цивільних.

"Президент України Володимир Зеленський, який засудив учора атаку Тегерана, сказав, що іранські безпілотники є інструментом терору й у небі над Близьким Сходом, і Європою. Звук цих дронів має бути тривожним дзвінком для вільного світу", - наголосив він.

Представник Ізраїлю закликав Радбез ООН дослухатися до слів українського лідера та "прокинутися" від тривожного дзвінка іранських безпілотників.

Резюмуючи свій виступ, дипломат закликав світове співтовариство засудити Тегеран і задіяти всі можливі необхідні інструменти та важелі, щоб змусити авторитарний режим аятол відповісти за ці злочини.

"Вони мають заплатити високу ціну", - додав Гілад Ердан.

Нагадаємо, Володимир Зеленський записав емоційне відеозвернення до країн Заходу, згадавши Ізраїль.

До речі, ЗМІ опублікували інформацію, начебто прем'єр-міністр Ізраїлю Нетаньягу відмовився від відповідної атаки на Іран після бесіди з Джо Байденом.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини