15 квітня 2024, 08:08

"Ізраїль у тому захисті був не один", – Зеленський записав емоційне відеозвернення до Заходу

Тільки за тиждень РФ випустила по Україні 80 ракет і до 70 авіабомб, заявив Володимир Зеленський.

"Ізраїль у тому захисті був не один", – Зеленський записав емоційне відеозвернення до Заходу

Лише у ніч на 14 квітня українській системі ППО вдалося збити 10 із 10 дронів-камікадзе. Однак є й влучання як дронів, так і ракет, від яких гинуть мирні люди у Дніпрі, Покровську, Нікополі, на Сумщині, Харківщині та Херсонщині.

Учора, 14 квітня, пізно ввечері президент України записав щоденне послання до українців і Заходу, яке було опубліковано на офіційній сторінці Зеленського у соцмережі.

Зеленський також згадав комбіновану атаку Ірану проти Ізраїлю, де ізраїльська система ППО збила практично все, що летіло у мирних жителів країни. Президент України наголосив на ефективній роботі ППО й авіації, які перехоплювали ракети та дрони.

Зеленський наголосив, що у світі немає нічого неможливого й Ізраїль продемонстрував ефективну роботу своєї системи ППО. Однак і Ізраїль був не один проти Ірану: повітряні цілі збивали й союзники.

Таку саму згуртованість треба показувати і в Україні, де РФ майже щодня атакує країну ракетами та дронами.

Україна, як і Близький Схід, заслуговує на мир і справедливість, а тероризм має бути покараний, однак що довше Захід відкладає голосування щодо України, то складніше доводиться не тільки ЗСУ, а й мирним жителям.

Напередодні західні ЗМІ вже написали про те, що затримка допомоги з боку США призводить до великої кількості жертв не тільки серед солдатів, а й мирного населення України.

Раніше аналітики з ISW порівняли ефективність систем ППО України й Ізраїлю.

Нагадаємо, Кулеба закликав Захід якщо не передаватиPatriot Україні, то хоча б закрити ними частину країни з боку Польщі.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини