14 березня 2024, 07:32

Президент Литви виступає за відправлення своїх військ в Україну, провівши паралелі між Чехословаччиною та Гітлером

Не тільки Франція та Польща, а й Литва виступає за відправку своїх військ в Україну.

Президент Литви виступає за відправлення своїх військ в Україну, провівши паралелі між Чехословаччиною та Гітлером

Напередодні президент Литви Гітанас Науседа виступив за відправку своїх військовослужбовців в Україну, щоб допомогти ЗСУ вести боротьбу з окупантами. Він також закликав інших лідерів Заходу перестати постійно говорити про "червоні лінії".

Учора, 13 березня, у Парижі очільник Литви наголосив, що було б непогано, якби всі лідери ЄС погодилися в єдиній думці щодо відправки своїх військовослужбовців на допомогу українським захисникам, інформує ресурс LRT.

Науседа також заявив, що всі лідери ЄС повинні добре вникнути у розвіддані й ухвалити остаточне рішення щодо допомоги Україні.

Лідери ЄС мають перестати постійно озиратися на Путіна у страх: а що ж скаже на це президент РФ. У такому разі Європа взагалі не ухвалить жодного рішення. Ці слова президент Литви озвучив як Макрону, так і ЗМІ. Ба більше, він закликав ЄС перестати боятися якихось "червоних ліній".

Якщо постійно думати про "червоні лінії", то Захід допомагатиме Путіну. Той, своєю чергою, буде цим маніпулювати та контролювати кожен крок ЄС, заявив Науседа.

Захід не має мовчки спостерігати за тим, що відбувається в Україні. Путін на цьому не зупиниться, а його плани поширяться на країни Балтії та Польщу, заявив глава Литви.

Буде великою помилкою, якщо Захід поведеться на можливість "втихомирити" Путіна, віддавши тому частину України.

"Так само, як Чехословаччина не задовольнила Гітлера, Україна не задовольнила Путіна. Не будуть цього робити і країни Балтії та Польща. Жодна з європейських держав наразі не перебуває у безпеці!" - заявив Науседа.

Росія не зупиниться, якщо її саму не зупинити. Краще це зробити в Україні зараз, ніж чекати, коли армія Путіна стоятиме біля кордону ЄС, підсумував свій виступ Науседа.

Прем'єр-міністр Естонії Каллас також заявила, що у майбутньому може бути ситуація, коли війська країни відправляться в Україну на допомогу ЗСУ.

Нагадаємо, литовська розвідка озвучила дані щодо того, як довго Путін зможе воювати проти України.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини