4 березня 2024, 07:25

Гейлі перемогла на праймеріз у самому серці США, вписавши своє ім'я в історію республіканців

Ніккі Гейлі виграла праймеріз республіканців в окрузі Колумбія, здобувши свою першу перемогу у кампанії 2024 року.

Гейлі перемогла на праймеріз у самому серці США, вписавши своє ім'я в історію республіканців

Учора Гейлі вдалося заручитися більшою підтримкою виборців у Колумбії, ніж Трамп. Не варто забувати, що саме у цьому окрузі й розташована столиця США Вашингтон.

Експерти також заявляють, що Трамп цього тижня все одно переможе в інших округах, однак ця перемога для Гейлі теж дуже важлива, інформує агентство Associated Press.

Навіть після програшу у своєму рідному окрузі Південній Кароліні Гейлі не збиралася сходити з дистанції. Вона заявила, що республіканці заслуговують на альтернативу Трампу та вона буде битися з ним до кінця.

Експерти не здивовані перемогою Гейлі у Колумбії, оскільки виборці-республіканці дуже незадоволені політикою Трампа. За Гейлі проголосували всі 19 делегатів з'їзду. Найцікавіше, що Гейлі є першою жінкою-республіканцем, яка виграла праймеріз в окрузі Колумбія.

У Вашингтоні проживає близько 23 тисяч прихильників Республіканської партії. Однак під час президентських виборів 2020 року Байден набрав у Колумбії 92% голосів.

Ще минулої п'ятниці Гейлі провела зустріч із виборцями у Вашингтоні, після чого виїхала назад до Північної Кароліни. Цього тижня буде ще низка праймеріз.

Один із прихильників Республіканської партії заявив, що все одно Гейлі не зможе виграти у Трампа у загальних перегонах.

У 2020 році Трамп виграв праймеріз у Колумбії, але у 2016 році він був тільки третім після республіканців Марко Рубіо та Джона Кейсіча.

Після перемоги Гейлі в окрузі Колумбія Трамп відреагував на це словами, що та є "королевою боліт".

Раніше Гейлі звернулася до республіканців на тлі слів Трампа про допомогу Україні.

Нагадаємо, Гейлі програла праймеріз у Неваді, навіть незважаючи на те що туди не їздив Трамп із передвиборчою агітацією.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини