19 лютого 2024, 09:31

"Україна не просить війська", – Гейлі звернулася до республіканців на тлі заяв Трампа

Зараз Путін почувається сміливіше, ніж будь-коли, заявила кандидатка на виборах президента США республіканка Ніккі Гейлі.

"Україна не просить війська", – Гейлі звернулася до республіканців на тлі заяв Трампа

Кандидатка на виборах президента США республіканка Ніккі Гейлі заявила, що позиція Трампа щодо України та Росії більш ніж хибна. Російський диктатор відчуває слабкість Заходу, якою готовий скористатися на всі 100%.

Учора, 18 лютого, в інтерв'ю телеканалу ABC News ексгубернатор Південної Кароліни висловила свою думку щодо підтримки України.

Вона поспішила нагадати всім американцям, що Путін - це не та людина, якій слід довіряти. Захід зобов'язаний забезпечити перемогу Україні, інакше Путін не зупиниться.

За словами Гейлі, Байдену не вдалося донести до американців, чому так важливо підтримати Україну. У своїх виступах президент США не згадав війну у секторі Газа, небезпеку з боку Ірану та загрози з боку КНР.

Вороги Байдена використовують його ж промови проти нього, саме тому Трамп і заявив, що його не надто турбує питання вторгнення російської армії в Україну 2022 року.

Необхідно донести до американців, що бездіяльність з боку Вашингтону та кидає США у війну, тому республіканці зобов'язані проголосувати за новий пакет військової допомоги для України. Вашингтон має зробити все можливе, щоб у майбутньому американські солдати не гинули на полях Європи.

Вибори президента США відбудуться 5 листопада. Від демократів висунулися Байден і Філліпс, а від республіканців - Трамп і Гейлі.

Раніше американський аналітик Брендс озвучив похмуре майбутнє, якщо республіканці не проголосують за допомогу Україні.

Тим часом петиція Швеця до США зібрала 126 тисяч підписів із необхідних 150 тисяч.


Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини