7 лютого 2024, 14:37

З'явилися результати праймеріз для Ніккі Гейлі у Неваді: такого не було з 1975 року

Ніккі Гейлі зазнала важкої поразки на республіканських праймеріз у Неваді, незважаючи на відсутність конкуренції за відсутності Трампа.

З'явилися результати праймеріз для Ніккі Гейлі у Неваді: такого не було з 1975 року

Головна суперниця Трампа, активна прихильниця виділення допомоги Україні Ніккі Гейлі зазнала поразки у Неваді на праймеріз, хоча Трамп у них не брав участі.

Гейлі була у бюлетені одна, оскільки спеціально для Трампа партія вирішила провести кокус (збори прихильників або членів політичної партії чи політичного руху) у четвер, але виборці проголосували за опцію "жоден із цих кандидатів" у кількості 61%. Гейлі отримала 32%.

Гейлі стала першим кандидатом у президенти від будь-якої партії, який програв перегони "жодному з цих кандидатів" відтоді, як цей варіант було запроваджено у Неваді 1975 року.

Праймеріз довелося проводити за законом штату, оскільки у перегонах залишилося два кандидати. Але Республіканська партія до того встановила правило, що кандидат може брати участь тільки або у праймеріз, або у кокусі.

Таким чином, Трамп став ще ближчим до перемоги на праймеріз, що дасть йому змогу бути офіційним претендентом на посаду президента США від Республіканської партії. Чергові президентські вибори у США заплановані на 5 листопада 2024 року.

Раніше Ніккі Гейлі анонсувала праймеріз у Південній Кароліні: "Ми не дозволимо коронувати Трампа".

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини