28 лютого 2024, 08:22

"Ми не можемо собі дозволити чекати місяць", – конгресмени, включно з Джонсоном, зустрілися з Байденом

Байден зустрівся з лідерами Конгресу у Білому домі та заявив про термінову необхідність допомогти Україні.

"Ми не можемо собі дозволити чекати місяць", –  конгресмени, включно з Джонсоном, зустрілися з Байденом

У ніч на 28 лютого у Вашингтоні у Білому домі відбулася зустріч Байдена з лідерами Конгресу, серед яких був і спікер Джонсон.

Лідер США закликав терміново проголосувати за виділення допомоги Україні та профінансувати роботу уряду, оскільки бездіяльність спричиняє шкоду економіці країни, інформує CNN.

Спікер Білого дому Карін Жан-П'єр назвала зустріч дуже складною, але продуктивною. Усі чотири представники Конгресу зізналися, що шатдаун б'є по США, а Україні необхідна допомога.

Спікер Джонсон наполягає на тому, що спочатку законодавці мають проголосувати за питання держкордону, а вже потім думати про союзників США.

Спікер заявив, що відкрито висловив Байдену всі проблеми та побоювання щодо питання нацбезпеки США та допомоги Україні.

Демократ Чак Шумер також наголосив, що зустріч була дуже напруженою, проте вона була необхідною з огляду на ситуацію не тільки у країні, а й у світі. Не можна далі тягнути, бо є ймовірність "програти війну".

З жовтня 2023 року Байден подав законодавцям проєкт документа про виділення фінансової допомоги Україні у розмірі 60 млрд доларів. Республіканці на чолі з Джонсоном всіляко гальмують цей процес.

Сьогодні, 28 лютого, законодавці мають вийти з міні-відпустки.

Раніше ЗМІ з'ясували, хто такий росіянин Ніколаєв і як він вплинув на передвиборчу кампанію Джонсона у 2018 році.

Тим часом Сікорський нагадав Трампу про 5-ту статтю НАТО, яку вперше використала саме Америка у війні проти Афганістану.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини