21 лютого 2024, 13:03

Байден закликав Палату представників допомогти Україні: "Ми ніколи не кидаємо друзів і не кланяємося Путіну"

Джо Байден також нагадав про небезпеку заяв Дональда Трампа, який "заохочував" би Росію атакувати союзників по НАТО.

Байден закликав Палату представників допомогти Україні: "Ми ніколи не кидаємо друзів і не кланяємося Путіну"

Президент США Джозеф Байден закликав спікера Палати представників Майка Джонсона не тягнути гуму та нарешті винести на голосування законопроєкт про національну безпеку, який містить у собі підтримку України. Американський лідер записав яскраве відеозвернення й оприлюднив його на своїй сторінці у соціальній мережі X (Twitter).

Байден наголосив, що Америка - надійний союзник, який протистоїть російському президенту-диктатору Путіну.

"Давайте доведемо це, ухваливши двопартійний законопроєкт про національну безпеку, щоб я міг підписати його", - такий запис зробив Байден під своїм відеозверненням.

Крім того, президент США також звернув увагу співвітчизників на небезпеку меседжів експрезидента Трампа, який не так давно зробив провокаційну заяву, що заохочував би Росію атакувати країни НАТО.

Байден закликав зберігати солідарність з Україною у цій боротьбі, надати їй усю необхідну підтримку та знову продемонструвати світові, що партнери можуть покладатися на американців.

"Сенат уже зробив свій крок, тепер час діяти Палаті представників... Ми твердо стоїмо з нашими союзниками. Ми, Сполучені Штати Америки, дотримуємося наших зобов'язань і ніколи не кидаємо своїх друзів. І ми, до біса впевнений, не кланяємося Путіну", - резюмував американський лідер.

Нагадаємо, Байден вельми невтішно висловився про Трампа та дав доручення своєму передвиборчому штабу. Тим часом Трамп фактично підтримав вторгнення Росії в країни НАТО: "Нехай Путін робить із ними все, що хоче".

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини