8 лютого 2024, 11:40

Велика Британія ухвалила важливе рішення для економіки України до 2029 року, але є винятки

Лондон продовжив на п'ять років безмитну торгівлю з Києвом усіма видами товарів, крім яєць і м'яса птиці, – пільги на їхній експорт з України продовжено на два роки.

Велика Британія ухвалила важливе рішення для економіки України до 2029 року, але є винятки

Британія продовжує до 2029 року безмитну торгівлю з Україною, яка була запроваджена після повномасштабного вторгнення РФ і мала діяти до березня 2024 року.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на британське Міністерство бізнесу та торгівлі.

Там заявили, що митні збори на українські товари не будуть стягуватися ще протягом п'яти років. Це не стосується яєць і м'яса птиці. На них пільги продовжено лише на два роки. У повідомленні зазначається, що британські компанії також отримають преференції від продовження безмитної торгівлі. Це будуть компенсації від уряду та можливість для них постачати свої товари в Україну також без мит.

Молодший міністр торгівлі Великої Британії Грег Гендс сказав, що економічна допомога Києву в умовах війни з РФ з боку Королівства триватиме. За його словами, Велика Британія підтримує оборонні зусилля України, надаючи зброю, а також сприятливі торговельні умови, включно з новою угодою про цифрову торгівлю.

Нагадаємо, під час візиту до Києва британського прем'єра Ріші Сунака було підписано історичний договір у сфері безпеки.

До речі перед вторгненням російської армії в Україну Путін у телефонній розмові з Джонсоном погрожував Лондону ракетним ударом.

Автор: Михаил Бутко

Останні новини