11 січня 2024, 07:56

Республіканець Ромні кількома фразами пояснив, чому США просто зобов'язані підтримати Україну

Сенатор-республіканець Ромні підкреслив, що в інтересах США домогтися успіху України у протистоянні з РФ.

Республіканець Ромні кількома фразами пояснив, чому США просто зобов'язані підтримати Україну

Не всі республіканці підтримують політику партії відмовитися від допомоги Україні. Днями сенатор Мітт Ромні висловив свою думку у коментарі ЗМІ.

Під час спілкування з пресою той заявив, що відхід США з України - це сигнал усьому світу, що на Вашингтон у майбутньому можна навіть і не розраховувати. Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі.

На тлі збільшуваної загрози з боку не тільки Росії, а й Китаю саме США вкрай важливо зберегти довіру своїх союзників і друзів у всьому світі, заявив Ромні.

It’s in America’s interest to see Ukraine succeed. Walking away from Ukraine signals to the world that America can’t be counted on. In the face of growing threats from Russia and China, it’s essential to maintain trust with our allies and friends around the world. pic.twitter.com/I3T81hxcFD

— Senator Mitt Romney (@SenatorRomney) January 10, 2024


На цьому тлі три комітети Палати представників Конгресу критикують Байдена за недостатню допомогу Україні. Політики тільки зараз почали обговорювати "пропонований план перемоги в Україні", який був складений ще 2023 року.

Сам же документ є у Мережі, та він складається з п'яти пунктів. Головна теза полягає у тому, що Росія й інші диктаторські країни збираються підірвати інтереси США в усьому світі.

Водночас багато республіканців усе ще хочуть від Байдена чіткого плану щодо України, який "заслуговує на довіру".

Автори документа зізналися, що Вашингтон спочатку мав поставити Києву далекобійні снаряди ATACMS і літаки F-16.

Щоб Україна святкувала перемогу, необхідно дотриматися трьох головних умов: швидке доставлення Києву критично важливої зброї, введення нових санкцій проти РФ і передача Україні заморожених російських активів.

У документі також сказано, що у відсотковому відношенні до ВВП США перебувають тільки на 30-му місці за обсягами допомоги Києву. Найбільше допомогу за цей час надали Польща, Балтія, Британія та Норвегія.

Раніше Мірошников детально пояснив слова очільника МО Італії щодо мирних переговорів із Росією.

Нагадаємо, в одному з ключових для республіканців штатів США Трамп почав різко втрачати голоси.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини