8 грудня 2023, 08:22

Якщо Україні не надати допомогу, то цьому зрадіє дві людини: Кемерон виступив із заявою

Глава МЗС Британії Кемерон озвучив у Вашингтоні головні тези щодо війни в Україні та надання їй допомоги.

Якщо Україні не надати допомогу, то цьому зрадіє дві людини: Кемерон виступив із заявою

Британія була однією з перших країн світу, яка у лютому 2022 року почала активно допомагати Україні зброєю, фінансами та гуманітарною допомогою. Днями новий глава МЗС країни вилетів до Вашингтону, щоб закликати політиків об'єднатися навколо України.

Девід Кемрон у своїй промові наголосив, що весь Захід має підтримати Україну економічно, дипломатично, морально, але головне - надати Києву зброю, інформує канал "Україна 365".

Якщо зараз Україні не допомогти, то радіти будуть тільки дві людини: російський диктатор Путін і лідер Китаю Сі.

Задався Кемерон питанням щодо перемоги України. Він одразу ж наголосив, що тут необхідно набратися терпіння. Київ і всі українці сповнені рішучості повернути під свій контроль усі втрачені території. Не варто відокремлювати у цьому питанні Крим від решти України, оскільки півострів є частиною країни.

Санкції з боку Заходу все ж відіграють свою роль. Фінансування російської армії обмежене. А всі заморожені російські активи необхідно віддати Києву на відновлення України.

"Це буде "авансовий платіж" на можливі репарації. Я підніму цю тему з держсекретарем Блінкіним", - заявив глава МЗС Британії.

Раніше західна преса озвучила список тем, які обговорюватимуть у Вашингтоні Кемерон і Білий дім.

Нагадаємо, глава МЗС Британії закликав Захід активніше допомагати Україні, оскільки Путін у будь-який момент може повернутися "за добавкою".

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини