8 грудня 2023, 07:43

Байден готовий до компромісу з республіканцями щодо трьох пунктів нового закону про посилення кордону – ЗМІ

У Байдена готові піти на поступки республіканцям щодо нового законопроєкту про кордон, щоб ті розблокували питання щодо допомоги Україні.

Байден готовий до компромісу з республіканцями щодо трьох пунктів нового закону про посилення кордону – ЗМІ

Республіканці продовжують політичний шантаж Білого дому, заявляючи, що голосуватимуть за допомогу Україні лише після ухвалення низки поправок до законодавства щодо імміграційного процесу у США.

До початку різдвяних канікул залишилося не так багато часу, саме тому у Білому домі й намагаються знайти компроміс із республіканцями щодо низки ключових питань, інформує агентство Reuters.

Найцікавіше, що республіканці вирішили об'єднати воєдино не пов'язані між собою проблематики: імміграційну політику США та допомогу країнам, які ведуть війну проти тероризму й агресії.

Ще вчора, 7 грудня, президент США дав зрозуміти, що готовий піти на великі поступки республіканцям заради розблокування законопроєкту про надання допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню.

У Байдена готові потримати підвищення стандартів для тих, хто проситиме притулок у США. Готові у Білому домі розглянути положення про "безпекову третю країну", яка надаватиме притулок мігрантам, що проїжджають через територію США.

Також процес швидкої депортації діятиме не тільки на кордоні, а й по всій країні.

Наразі залишається незрозумілою позиція Білого дому щодо питання обмеження запитів щодо надання притулку у країні.

Учора представник президента США Анджело Ернандес заявив, що Байден готовий до компромісу.

Конгрес закінчує свою роботу 14 грудня 2023 року.

Нагадаємо, за словами Кірбі, у Білому домі тільки до кінця 2023 року вистачить фінансування для надання допомоги Україні.

Тим часом кандидат у президенти США Рамасвамі не знає, яку суму виділив Вашингтон Україні з лютого 2022 року.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини