7 грудня 2023, 08:59

Салліван звернувся до конгресменів, які тримають у "заручниках" фінансування України

Вашингтон не має дозволити, щоб меншість у Конгресі утримувала фінансування для України у заручниках, заявив Салліван.

Салліван звернувся до конгресменів, які тримають у "заручниках" фінансування України

Учора, 6 грудня, у Сенаті не змогли проголосувати за новий законопроєкт про виділення допомоги для України, Ізраїлю, Тайваню та кордону США у розмірі 111 млрд доларів.

Радник президента США з нацбезпеки Джейк Салліван повністю на боці України, Байдена та демократів, які закликають республіканців не шантажувати Білий дім новим законом про кордон в обмін на допомогу для України, інформує канал "Україна 365".

Салліван підкреслив, що не можна дозволити меншості у Конгресі тримати у заручниках питання фінансування України.

Незабаром республіканці та демократи знову мають сісти за стіл переговорів щодо цього питання та питання держкордону США.

Два дні тому під час брифінгу Салліван порушував тему військової допомоги Україні. Він нагадав усім законодавцям, що навіть якщо Вашингтон передає зброю зі своїх запасників, то на гроші, які виділяє Конгрес, закуповується нова зброя вже для американської армії, саме тому Білий дім не зможе постачати Києву навіть зброю, якщо конгресмени не проголосують за фінансування Києва на 2024 рік.

Радник Байдена нагадав, що всі політики, які не підтримуватимуть голосування на користь України, автоматично підтримують Путіна й армію РФ.

Раніше ми повідомляли, що президент США прокоментував провал чергового голосування у Сенаті щодо виділення допомоги Україні.

Нагадаємо, Україна запросила у США не тільки літаки F-18, а й бойові вертольоти, а також систему ППО THAAD.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини