6 грудня 2023, 10:58

Зустріч була напруженою: сенатори поділилися деталями закритого брифінгу щодо України та кордону

Конгресмени розповіли про закритий брифінг, який проходив напередодні.

Зустріч була напруженою: сенатори поділилися деталями закритого брифінгу щодо України та кордону

Конгресмени розповіли про закритий брифінг, який відбувався напередодні. Саме на цьому брифінгу мав виступити Зеленський, однак в останній момент відмовився. Головна причина - конфлікти між республіканцями та демократами щодо військової допомоги Україні та ситуації навколо держкордону.

Учора, 5 грудня, сенатори вирішили трохи розповісти про те, що ж відбувалося за зачиненими дверима, інформує телеканал CNN.

Як і очікувалося, брифінг перетворився на з'ясування стосунків між республіканцями та демократами щодо нового законопроекту стосовно держкордону США.

Чак Шумер зізнався, що більша частина часу пішла на з'ясування фактів щодо ситуації з кордоном. Один із республіканців почав кричати на генерала, що той жодного разу у своєму житті не був на кордоні та не знає, про що взагалі йдеться у залі.

Республіканець Том Коттон заявив, що демократи відмовилися обговорювати питання кризи на кордоні. Ба більше, нібито ніхто не хотів говорити про кордон, а всі питання стосувалися України.

Також сенатори-республіканці заявили, що під час брифінгу нічого нового для себе не відкрили та не почули.

Сенатор Кевін Крамер заявив, що республіканців більше цікавить питання кордону, ніж допомога Україні й Ізраїлю, які воюють проти агресорів і терористів.

Республіканець Мітт Ромні наголосив, що республіканці не проти надання допомоги Києву та Єрусалиму, однак їх також сильно турбує питання мігрантів.

Ще один республіканець Роджер Маршалл зізнався, що колег по партії справді сильно цікавило питання кордону, від якого постійно ухиляються демократи.

Демократ Марк Ворнер заявив, як розвідка не раз повідомляла інформацію про те, що Путін тільки й чекає, коли Захід відвернеться від України.

Раніше Кріс Мерфі озвучив свою думку щодо відмови республіканців розглянути питання підтримки України.

Нагадаємо, Байден і Єрмак прокоментували рішення республіканців не розглядати питання підтримки України, доки не вирішиться суперечка довкола нового закону про мігрантів і кордон.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини