8 червня 2023, 16:02

Представник Албанії в ООН Ходжа влучно відповів Росії щодо Каховської ГЕС, згадавши "бойових комарів"

Албанський дипломат Ходжа, поставивши Небензю на місце, підкреслив, що РФ уже неодноразово ловили на брехні.

Представник Албанії в ООН Ходжа влучно відповів Росії щодо Каховської ГЕС, згадавши "бойових комарів"

Постпред Албанії в ООН Феріт Ходжа під час засідання Радбезу ООН красномовно заперечив представнику держави-агресора Росії Василю Небензі, який намагався переконати присутніх, що українські війська нібито підірвали Каховську ГЕС, передає "Суспільне".

Представник Албанії зауважив, що Росію вже неодноразово ловили на відвертій брехні, а російські заяви щодо знищення Каховської ГЕС начебто українцями - того ж поля ягоди.

"Скільки разів ми чули з січня, лютого 2022 року, що Росія не має наміру атакувати Україну, доки вона не напала... що Росія ніколи не атакувала цивільних, за винятком 20 тисяч убитих і поранених українців, а також мільйонів, які були вимушені покинути свої домівки", - наголосив він.

До того ж албанський дипломат нагадав про брехню Кремля щодо "бойових комарів", кажанів, "брудних бомб", біолабораторій, які нібито використовують Україна та країни Заходу, й інших фейків.

"Ми бачимо щодня та щоночі, що Росія не шкодує зусиль, щоб руйнувати інфраструктуру України. То чому підрив цієї ГЕС має бути винятком?" - додав Ходжа.

Крім того, представник Албанії заявив, що військові злочинці, причетні до руйнування цивільної інфраструктури України, мають бути притягнуті до кримінальної відповідальності та отримати справедливе покарання за свої злодіяння.


Нагадаємо, 6 червня рано-вранці російські військові вчинили терористичний акт, підірвавши дамбу Каховської ГЕС, яку контролювали з кінця лютого 2022 року та мінували ще минулої осені. У зоні підтоплення опинилася велика кількість населених пунктів, причому більшість із них - на контрольованому росіянами лівому березі Дніпра.

Як раніше повідомлялося, росіяни, підірвавши Каховську ГЕС, фактично у перспективі залишили Крим без питної води - з'явилася реакція обох сторін, що воюють.

До речі, Москва звинуватила Україну у НП на Каховській ГЕС, однак експерти встановили правду, хто саме підірвав Каховську ГЕС.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини