7 червня 2023, 12:06

У Чехії оголосили збір коштів для постраждалих від підриву Каховської ГЕС

Чеська гуманітарна організація "Людина у нужді" збирає пожертви онлайн і має намір доставити в Україну продукти, питну воду, насоси й автоцистерни.

У Чехії оголосили збір коштів для постраждалих від підриву Каховської ГЕС

Відома чеська гуманітарна організація Člověk v tísni ("Людина в нужді") оголосила збір коштів на допомогу українцям, які постраждали від підриву Каховської ГЕС

Про це повідомляє чеське російськомовне видання "Винегрет".

Волонтери вже зв'язалися з українською владою й отримали інформацію, що необхідно постраждалим від повені насамперед.

"Завтра ми доставимо 20 000 шестилітрових пляшок питної води у Херсонську та Дніпропетровську області. Ми також ведемо переговори про доставку насосів і автоцистерн для води та готові роздати гігієнічні набори у Херсоні. Ми збираємося доставити продуктові посилки у громадські центри, куди будуть евакуйовані жителі із затоплених і вразливих районів. Ми також можемо надати психологічну підтримку у цих центрах", - заявили в організації "Людина у нужді".

Зробити пожертву для постраждалих від підриву Каховської ГЕС можна на її сайті.

Крім того, міністр закордонних справ Чехії Ян Липовський вимагає притягнути Росію до відповідальності за підрив Каховської ГЕС.

Також ми писали, що станом на ранок 7 червня на правому, підконтрольному Україні, березі Дніпра було затоплено 1852 будинки.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Михаил Бутко

Останні новини