6 червня 2023, 12:03

Підрив Каховської ГЕС: у Європі шоковані військовим злочином росіян

Президент Євроради Шарль Мішель поклав відповідальність за знищення греблі Каховського водосховища на Росію та її маріонеток.

Підрив Каховської ГЕС: у Європі шоковані військовим злочином росіян

Президент Європейської ради Шарль Мішель відреагував на підрив Каховської ГЕС, поклавши відповідальність за цей злочин на окупантів.

"Шокований безпрецедентною атакою на греблю Каховської ГЕС. Знищення цивільної інфраструктури однозначно кваліфікується як військовий злочин, і ми притягнемо до відповідальності Росію та її маріонеток", - написав Шарль Мішель у Twitter.

За словами Мішеля, він порушить це питання на червневому засіданні Європейської ради та запропонує надати допомогу затопленим районам.

Зазначимо, що російська влада досі не коментувала підрив Каховської ГЕС.

Нагадаємо, внаслідок теракту російських окупантів на Каховській ГЕС під загрозою повного або часткового затоплення перебувають 80 населених пунктів Херсонської області.

За словами секретаря РНБО Олексія Данілова, підрив росіянами Каховської ГЕС - це принципово новий етап російської агресії, оскільки відбувся повний і остаточний демонтаж усієї фальшивої ідеологічної кремлівської конструкції з "визволенням України", "боротьбою з нацистами", "поразкою виключно військових об'єктів".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Михаил Бутко

Останні новини