5 червня 2023, 10:11

Лідер Польщі Моравецький закликав прискорити вступ України до НАТО, підкресливши важливий момент

Моравецький виступив за швидку "карту" прийому України, яка, за його словами, воює в інтересах НАТО.

Лідер Польщі Моравецький закликав прискорити вступ України до НАТО, підкресливши важливий момент

Україна отримала важливі слова підтримки від прем'єр-міністра Польщі Матеуша Моравецького, який виступив на каналі CBS і підкреслив важливий момент.

"Україна бореться в інтересах НАТО проти російського імперіалізму, який загрожує державам-союзникам, а тому заслуговує бути частиною Альянсу", - так сказав польський лідер.

Він акцентував увагу на тому незаперечному факті, що Україна заслуговує на те, щоб їй запропонували дуже швидкий шлях до НАТО.

"Навіть якщо Україна сьогодні не є частиною НАТО, то воює вона у його інтересах у тому сенсі, що захищає перед жорстокою російською силою, яка загрожувала б багатьом країнам НАТО", - зазначив Матеуш Моравецький.

На його думку, це питання зараз важливіше, ніж певні проблеми українського державного устрою.

Прем'єр-міністр Польщі закликав західноєвропейські країни, віддалені від Росії територіально, бути більш прихильними до України.

Варто зазначити, що Польща, незважаючи на той факт, що у минулому мала певні територіальні питання до України у силу історичних подій XIX-XX століть, але повністю підтримала нашу країну, коли Москва розв'язала неоголошену війну.

Польська сторона надавала та продовжує надавати допомогу українським біженцям, приймаючи їх у себе, а також підтримує Київ на зовнішньополітичному рівні.

Раніше ми наводили слова президента Литви Науседи про проблему вступу до НАТО: "Україна повинна отримати компенсацію".

Також раніше генсек НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Альянс готує програму переозброєння України за сучасними стандартами.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини