2 червня 2023, 07:22

Пашинян висловив позицію Вірменії щодо війни РФ проти України: "Про це ніколи не говорилося вголос"

Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявляє, що його країна не є союзником Росії у її війні проти України.

Пашинян висловив позицію Вірменії щодо війни РФ проти України: "Про це ніколи не говорилося вголос"

Вірменський прем'єр-міністр Нікол Пашинян, якого Кремль намагався неодноразово усунути з посади, уперше озвучив позицію Єревану щодо війни РФ проти України.

В інтерв'ю CNN Prima News він сказав, що бойові дії в Україні, безумовно, впливають на відносини Вірменії з РФ.

"Про це ніколи не говорилося вголос, але я думаю, що це видно: у війні з Україною ми не союзник Росії", - сказав Пашинян.

Він зазначив, що на Заході існує думка, ніби Єреван став на бік РФ, хоча у Кремлі зовсім іншої думки про позицію Вірменії. У зв'язку з цим його країна опинилася у непростій ситуації, коли вона вразлива, оскільки не має союзників. Іноді створюється враження, що у цій ситуації залишилася можливість лавірувати, але, за словами Пашиняна, чим складнішою є ситуація, тим більше звужується можливість лавірування.

"У нас, на жаль, занадто багато турбот, що не дає нам змоги бути більш залученими у вирішення інших турбот", - визнав Пашинян.

Як повідомлялося раніше, останнім часом Кремль знову охолов до Вірменії через рішення Єревану щодо Нагірно-Карабаського конфлікту.

Є думка, що Москва спробує провокувати нову війну в Закавказзі, зіштовхнувши Вірменію та Азербайджан.

Однак Баку та Єреван взаємно відмовилися від територіальних претензій, вірменська сторона готова розблокувати транспортні й економічні коридори.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини