30 травня 2023, 21:19

Велика Британія поставила РФ на місце коментарем щодо атаки дронів: "Україна має право"

У МЗС Великої Британії визнали, що легітимні військові цілі ЗСУ за межами кордонів України є частиною самооборони.

Велика Британія поставила РФ на місце коментарем щодо атаки дронів: "Україна має право"

Реагуючи на наліт БПЛА на Москву, очільник МЗС Великої Британії Джеймс Клеверлі заявив, що Україна має право захищатися та використовувати свою військову силу за межами кордонів держави, повідомляє Sky News.

"(Україна - ред.) має право використовувати силу за межами своїх кордонів, щоб підірвати здатність Росії направляти силу на саму Україну", - прокоментував дипломат.

Клеверлі нагадав союзникам, що військові цілі за кордоном України - частина самооборони. Цей факт незаперечний і потребує прийняття.

У МЗС РФ заявили, що Київ нібито з подачі США здійснив атаку безпілотниками, щоб залякати мирне населення та посіяти паніку. Російські дипломати наполягають на тому, що всі дрони було збито, проте удари нібито не мали військового значення.

"Запевнення офіційних осіб країн НАТО у тому, що київський режим не завдаватиме ударів углиб російської території, виявляються абсолютно лицемірними", - обурені у відомстві, де давним-давно забули про колосальні порушення РФ.

При цьому дипломати не коментують слова президента РФ, який неодноразово стверджував, що не нападатиме на Україну й не анексуватиме Крим.

Пізніше він же не міг визначитися з цілями своєї "СВО" та відмовився визнати підписані Москвою міжнародні договори, а тепер вимагає справедливості та законності.

Нагадаємо, Путін незадоволений першим нальотом БПЛА на Москву, однак заявив, що ППО нібито спрацювала штатно. Тим часом блогер Анатолій Несміян помітив у словах президента РФ страх перед Україною.

А пропагандист Соловйов у звичній для нього манері криком і лайкою зажадав засудити всіх росіян, які знімали та публікували у соцмережах роботу ППО.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини