14 квітня 2023, 10:54

Пінкус відреагував на "ляпас", який Лавров отримав від США, вказавши на важливий момент у діяльності ООН

США заборонили літаку Сергія Лаврова летіти у Нью-Йорк на засідання ООН, але цього замало, вважає американський політик Борис Пінкус.

Пінкус відреагував на "ляпас", який Лавров отримав від США, вказавши на важливий момент у діяльності ООН

США не видали візи російській делегації на чолі з главою МЗС РФ Лавровим, яка має взяти участь у роботі Радбезу ООН. Цей дипломатичний ляпас Лаврову від Америки викликає повагу через те, що США самі проявили цю ініціативу, без узгодження з іншими членами Радбезу. Проте це все-таки напівзахід, вважає керівник Республіканської партії по 45-му округу Асамблеї Штату Нью-Йорк Борис Пінкус. За його словами, ООН потребує радикальної реформи.

Про це політик заявив в інтерв'ю Василю Голованову, яке можна подивитися на YouTube-каналі "Фабрика новин".

"От Ви мені скажіть, відколи це ми приймаємо членів Радбезу як святу книгу, видану Всевишнім, проти якої не можна виступати? Де це сказано?" - обурився Пінкус.

Після цього експерт нагадав, що Статут ООН придуманий самими ж її членами, тому переглянути його та внести необхідні зміни зовсім не проблема.

"Хіба проблема сьогодні засудити цих агресорів, варварів (росіян - ред.) і ганебно, публічно вивести їх за межі будівлі ООН, сказавши: "Даємо вам 24 години на те, щоб ви покинули Америку". - Хіба вони цього не заслужили? Сором і ганьба ООН! Потрібна реформа!" - висловив свою думку американський політик.

Раніше Борис Пінкус озвучив умову, за якої "затремтить не тільки Путін, а й сам бункер".

Нагадаємо, Борис Пінкус припустив, коли американські війська увійдуть в Україну: "П'ятитисячний контингент давно перебуває в Румунії".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини