30 березня 2023, 23:37

Громадянам США необхідно покинути Росію – Блінкен

У Держдепі засуджують дії РФ щодо вільної преси та закликають негайно американців покинути Росію.

Громадянам США необхідно покинути Росію – Блінкен

Факт арешту американського журналіста Евана Гершковича у РФ став причиною засудження з боку уряду США. У Держдепі заявили, що тримають контакт із редакцією видання The Wall Street Journal і докладають необхідних зусиль для надання підтримки заарештованому.

"Виступаємо із засудженням уже неодноразово повторюваних спроб Кремля виступити з позиції залякування та придушення роботи журналістів, а також представників громадськості", - заявив Ентоні Блінкен.

На тлі інциденту держсекретар США ще раз звернув увагу громадян Сполучених Штатів, які перебувають у РФ, на необхідність покинути країну у найкоротші терміни. Із таким самим закликом виступила речниця Білого дому Катрін Жан-П'єр.

"Ще раз наголошую, що американцям слід з увагою поставитися до попереджень уряду та відмовитися від візитів до Росії. Громадянам США, які зараз уже перебувають у РФ, слід негайно покинути країну за рекомендацією Держдепу", - ідеться у заяві.

Видання повідомляло, що США витіснили Росію з європейського ринку по газу, а також мають позицію лідера з постачання нафти.

Також Піотковський вважає, що дії Китаю та РФ змушують США надавати якомога більше допомоги Україні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Ольга Пилипенко

Останні новини