19 березня 2023, 21:33

У Польщі заявили про плани вступити у війну з РФ у разі поразки України

Польща готова захищати свої цінності, які лягли в основу її цивілізації та культури, а тому може вступити у військовий конфлікт із РФ у разі поразки України.

У Польщі заявили про плани вступити у війну з РФ у разі поразки України

Польща буде змушена вступити у військовий конфлікт із Росією у разі поразки України. На такий крок Варшава піде для захисту своєї цивілізації та культури.

Про це повідомив польський посол у Франції Ян Емерік Росцишевський у коментарі французькому телеканалу LCI.

За словами дипломата, сьогодні Україна протистоїть Росії, відстоюючи свій суверенітет і територіальну цілісність. Якщо Українська держава припинить свою боротьбу, Польща буде змушена вступити у конфлікт із Росією задля захисту цінностей, що лягли в основу польської цивілізації та культури.

"У нас не залишиться іншого вибору", - наголосив посол.

Дипломат зазначив, що сьогоднішня війна України з Росією є битвою за базові цінності Заходу, тому так важливо здобути у ній перемогу.

Нагадаємо, цього тижня у Міноборони Польщі повідомили про плани розмістити поблизу кордону з Калінінградською областю Росії американські артилерійські комплекси HIMARS, а також корейські танки K2 і самохідні гаубиці K9. Зазначена військова техніка надійде на озброєння 16-ї механізованої дивізії ЗС Польщі.

Раніше президент Польщі Анджей Дуда нагадав про членство країни у НАТО, коментуючи регулярні погрози з боку Москви. Польський лідер не сумнівається, що Росія отримає швидку та рішучу відповідь з боку Північноатлантичного альянсу у разі нападу на Польщу.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!


Автор: Артем Малиновский

Останні новини