19 березня 2023, 17:43

Президент Чехії Петр Павел: "В України буде тільки одна спроба великого контрнаступу"

Петр Павел вважає, що контрнаступ ЗСУ має відбутися протягом кількох місяців.

Президент Чехії Петр Павел: "В України буде тільки одна спроба великого контрнаступу"

Президент Чехії Петр Павел вважає, що Україна матиме "лише одну спробу" масштабного контрнаступу, тому що "західна допомога теж має межі".

Відповідну заяву він зробив у бесіді з польським виданням Rzeczpospolita.

Чеський лідер наголосив: наступного року у США пройде президентська кампанія. За його словами, досвід попередніх виборів показував, що після голосування суспільство та політики в Америці "більше зосереджуються на внутрішніх справах".

На думку Павела, вікно можливостей для великого контрнаступу української армії відкрито цього року, він може розпочатися протягом кількох місяців. Партнери мають дати Україні все необхідне, щоб допомогти їй у відновленні територіальної цілісності країни. Якщо цей контрнаступ не завершиться успіхом, "отримати кошти на наступний буде складно", додав чеський президент.

Він вважає, що "після наступної зими західним союзникам буде важко підтримувати нинішній рівень підтримки України".

Нагадаємо, колишній радник Офісу президента Олексій Арестович назвав неправдивою озвучену у деяких західних ЗМІ інформацію про те, що в України може не вистачити сил на весняний контрнаступ. За його словами, наступ, що готується, буде "дуже яскравим".

Раніше видання Politico писало, що українське командування розробило два сценарії масштабного контрнаступу: перший - наступ на Крим через лівий берег Херсонської області, другий - просування у Крим через територію Донбасу.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини