27 лютого 2023, 11:06

Пророцтво Байдена: 25 років тому він дізнався військовий задум Росії: "Не вийде з Китаєм – спробуйте з Іраном"

Попри те що президент США Байден тоді жартував, згодом виявилося, що Москва справді зробила так, як він говорив.

Пророцтво Байдена: 25 років тому він дізнався військовий задум Росії: "Не вийде з Китаєм – спробуйте з Іраном"

В Інтернеті з'явилася пророча промова президента США Джозефа Байдена, яку він виголосив під час виступу в Атлантичній раді 20 червня 1997 року, обіймаючи тоді посаду члена Комітету Сенату США із зовнішніх відносин, передає Діалог.UA.

Говорячи про розширення НАТО, Байден підкреслює, що і країнам Східної Європи, і самій Росії піде на користь вступ до Альянсу. Однак майбутній президент США зазначає, що влада РФ виступає проти цього, погрожуючи "подружитися" з Китаєм.

"Тоді росіяни сказали мені: якщо ви продовжите розширювати НАТО, ми подружимося з Китаєм. Я мало не засміявся, я ледь стримувався. У відповідь я їм сказав: удачі вам. Якщо не вийде з Китаєм, спробуйте з Іраном", - заявив тоді Байден.

Таким чином, американський політик, немов заглядаючи ву майбутнє, ще 1997 року передбачив партнерство РФ та Ірану, причому у військовій сфері. Як бачимо, так у підсумку і вийшло: використовуючи розширення НАТО на Схід як привід для злочинного вторгнення в Україну, Кремль спробував залучити на свій бік як КНР, так й Іран.

Нагадаємо, Джо Байден зі скептицизмом відреагував на план Китаю щодо завершення війни в Україні.

Як повідомлялося раніше, у Варшаві Байден заявив: "Київ стоїть, Київ вільний і ніколи не буде перемогою Росії".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини