6 лютого 2023, 09:49

Перший Leopard для ЗСУ вже у Польщі, і він не з Німеччини – кадри

До Польщі прибув перший танк Leopard 2 з Канади, на якому українські військовослужбовці почнуть навчання.

Перший Leopard для ЗСУ вже у Польщі, і він не з Німеччини – кадри

Інформацію підтвердили у Канаді. Глава Міноборони Аніта Ананд зізналася, що танк уже дійсно у Польщі. Незабаром ЗСУ почнуть навчатися, а потім заберуть танк із собою в Україну.

Сьогодні, 6 лютого, Ананд опублікувала пост на своїй сторінці у Twitter, а також додала до нього фото танка.

З її слів, на територію Польщі прибув перший танк, який Канада пообіцяла передати Україні для війни з армією Путіна. Незабаром канадці й інструктори з інших країн-членів НАТО почнуть українців навчати азам танкової справи на Leopard 2.


Саме Канада стала тією останньою країною, яка анонсувала передачу Україні танків німецького виробництва Leopard 2.

Зі слів глави Міноборони України, Захід готовий надати Україні танки Leopard 2, Challenger 2 і M1 Abrams. Це буде близько 143 одиниць, однак для масштабного контрнаступу необхідно втричі більше, заявив Федір Веніславський.

При цьому голова Луганської ОВА Сергій Гайдай упевнений, що про новий наступ армії Путіна на Луганщині можна говорити після 15 лютого. Окупанти все ще продовжують стягувати військову техніку та живу силу противника, яку намагається заховати у лісопосадці.

З його слів, мобілізовані вже нібито пройшли курси підготовки та вже перебувають на території РФ. Їм знадобиться близько 10 днів, щоб потрапити на Луганщину та почати новий наступ.

Раніше ми повідомляли, що, на думку Романенка, армія Путіна вже веде новий наступ в Україні, оскільки запеклі бої тривають одразу на кількох ділянках фронту.

Нагадаємо, Путін зумів зробити цілу низку прорахунків і ухвалив неправильні рішення, розробляючи у 2022 році план вторгнення в Україну.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини