2 лютого 2023, 11:30

"Буде дуже складно", – Пентагон прокоментував ситуацію щодо деокупації Криму

Пентагон не вірить у те, що ЗСУ зможуть звільнити Крим у найближчому майбутньому.

"Буде дуже складно", – Пентагон прокоментував ситуацію щодо деокупації Криму

Високопосадовці Міністерства оборони США під час засекреченого брифінгу для членів Комітету  Збройних сил Палати представників Конгресу США висловилися, що ЗСУ навряд чи зможуть відвоювати Крим у росіян у найближчому майбутньому, повідомляє видання Politico.

Як вважають учасники брифінгу, перемога України під час наступальної операції на Крим зовсім не гарантована.

Невідомо, що саме привело учасників брифінгу до таких невтішних для України висновків, проте їхня думка перегукується з озвученою раніше тезою генерала Марка Міллі. Нагадаємо, військовий експерт під час останньої зустрічі у форматі "Рамштайн" 20 січня заявив, що 2023 року Україні буде вкрай складно вигнати російських окупантів з усіх захоплених територій.

Зазначимо, питання повернення Криму залишалося дуже спірним протягом практично всієї повномасштабної війни Росії проти України, та тільки нещодавно США пом'якшили свою позицію щодо деокупації півострова. Цілком імовірно, що ситуація змінюватиметься на краще й надалі, враховуючи загальну позитивну динаміку військової допомоги Заходу.

Нагадаємо, Григорій Тамар озвучив важливий момент у питанні деокупації Криму: "Колони росіян будуть виходити з піднятими руками".

Раніше генерал США Бен Ходжес назвав терміни, коли Крим повернеться до складу України.

Також ми повідомляли, що Путін дав указ щодо Криму, "розвеселивши" українців: "Геніальний же план".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини