31 січня 2023, 09:27

Невзоров пояснив, чому Лукашенка в аеропорту Зімбабве зустрічали таким дивним привітанням

Виявляється, такий теплий прийом, наданий білоруському диктатору Лукашенку, пов'язаний із культом вампірів у цій африканській країні.

Невзоров пояснив, чому Лукашенка в аеропорту Зімбабве зустрічали таким дивним привітанням

Відомий публіцист і політичний експерт Олександр Невзоров не без властивого йому сарказму прокоментував, чому білоруському диктаторові Олександру Лукашенку влаштували у Зімбабве такий пишний прийом.

Річ у тім, що 30 січня Лукашенко прибув до Зімбабве з "державним візитом" і, як заявляли офіційні агентства, привіз туди білоруські трактори, щоб допомогти місцевим фермерам обробляти землю.

Офіційна преса диктатора висвітлювала цей візит як подію вселенського масштабу, не втомлюючись підкреслювати, що "це найвищий протокольний статус візиту".

Бацьку зустрів президент Зімбабве Еммерсон Мнангагва, крім того, на Лукашенка одягли "гірлянди з живих квітів".

Цікаво, що темношкірі та фігуристі мешканки Зімбабве, зустрічаючи самопроголошеного президента Білорусі, вигукували: "Лукашенко, бей!" Ніхто з журналістів толком не міг пояснити, що ця фраза означає.

"Прес-служба Лукашенка розгублена та не розуміє такого захоплення туземців. Річ у тім, що Зімбабве - єдина держава у світі, де офіційно визнається існування вампірів та існує їхній культ. Перед візитом Лукашенка місцеве радіо сповістило населення про те, що Хараре відвідає потужний і впливовий вампірюга, який випив кров цілої країни", - так пояснив урочистості, які відбуваються у Зімбабве, Невзоров.

Що ж, версія досить цікава. І ще примітний той факт, що переважна більшість жителів Зімбабве вважаються християнами. Можливо, культ пиття крові Спасителя на християнській літургії причастя якось пов'язаний із культом вампірів, тому й бачимо таку цікаву статистику по цій загадковій країні.

Також відомо, що переважна більшість жителів цієї африканської країни живуть за межею бідності, але керівництво Зімбабве, судячи з усього, особливо не переймається з цього приводу та відволікає напівголодне населення візитами різних "артистів" типу Лукашенка.

Також на прикладі Зімбабве можна чітко бачити, як християнство й інші народні вірування допомагають владі керувати населенням і блокувати прагнення людей відстоювати свої права.

У будь-якому разі диктатор Лукашенко поруч із зімбабвійським "лідером" виглядає у цей воєнний час дуже гармонійно.

Нагадаємо, у ПАРЄ ухвалили важливе рішення щодо трибуналу: Лукашенко понесе за війну в Україні таку саму відповідальність, як і Путін.

Як раніше ми зазначали, Путін зміг розчарувати навіть союзників з Африки.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини