31 січня 2023, 08:25

РФ вторглася не тому, що Україна зібралася у НАТО: Джонсон озвучив реальний мотив Путіна

Якби Захід узяв на себе сміливість і зробив Україну членом НАТО, то не було б вторгнення російської армії 24 лютого 2022 року, впевнений Джонсон.

РФ вторглася не тому, що Україна зібралася у НАТО: Джонсон озвучив реальний мотив Путіна

Понад 10 років НАТО вів якісь розмови щодо членства України в Альянсі. При цьому жодної конкретики Київ не отримав. Зрештою цей процес закінчився повним провалом, вважає колишній глава британського уряду Борис Джонсон.

Учора, 30 січня, на сторінках американського видання The Washington Post експрем'єр-міністр Британії опублікував пост про Україну. З його слів, НАТО десятиліттями "водив Україну за ніс", обіцяючи членство в Альянсі.

При цьому у Блоці також постійно запевняли і саму РФ, що Україна ніколи не буде повноправним членом Альянсу. Як підсумок нова війна в Європі за останні 80 років. Нерішучість Заходу призвела до загибелі незліченної кількості людей, руйнування будинків і надій українців.

На думку Джонсона, президент РФ віддав наказ про вторгнення в Україну не тому, що НАТО наблизився до російського кордону, а тому що Путін не вірив у здатність Заходу надати допомогу та захист Києву.

Якби свого часу Альянс розробив чітку програму входження України у НАТО, то цієї катастрофи могло б і не бути, впевнений політик.

На сьогоднішній день в Альянсі вже під іншим кутом дивляться на членство України, та й у самій країні більше 83% виступають за членство.

Експрем'єр Британії зізнався, що це не НАТО має вчити українців, як воювати, а ЗСУ мають показати майстер-класи членам Альянсу.

За словами Джонсона, Альянсу спочатку необхідно було наполягати на тезі, що НАТО - це не наступальний, а оборонний союз.

При цьому Захід і далі має надавати Україні всю необхідну підтримку, щоб вона вигнала зі своєї землі армію Путіна.

Раніше ми повідомляли, що перед вторгненням в Україну Путін у телефонній розмові з Джонсоном погрожував Лондону ракетами, якщо Британія допомагатиме Києву.

Крім того, Воллес озвучив свою розмову з Герасимовим, яка відбулася 11 лютого 2022 року, перед вторгненням армії Путіна в Україну.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини