30 січня 2023, 14:56

"Ваша війна – це наша війна", – литовський генерал озвучив єдину думку країн НАТО

Командувач ЗС Литви переконаний, що Росія перейшла до тотальної війни та готується до нового наступу.

"Ваша війна – це наша війна", – литовський генерал озвучив єдину думку країн НАТО

Росія поспішає провести повторний наступ на території України, щоб скористатися "вікном можливостей" перед отриманням Україною важкої бронетехніки від Заходу.

Про те, як зламати плани країни-агресора РФ, розповів генерал-лейтенант Вальдемарас Рупшис, який очолює ЗС Литви.

За його словами, на цьому етапі ключову роль відіграє матеріальне забезпечення та логістика, через що партнери мають усвідомити всю неминучість військової підтримки України. Росія намагається створити умови забезпечення власної армії всім необхідним у разі довгострокової війни, тому наразі вкрай важлива оперативна та злагоджена робота партнерів зі швидкого озброєння ЗСУ.

"Навіть сліпому видно, що вони (росіяни - ред.) готуються до наступної хвилі наступу. І зупинитися або змінити задум вони, можливо, можуть тільки за умови, якщо побачать, що Україна має достатню кількість обладнання, амуніції, озброєння та підготовленого особового складу", - цитує Рупшиса видання Guildhall.

Важка бронетехніка відіграє важливу роль. За її наявності у ЗСУ армія РФ не наважиться наступати.

Крім того, литовський генерал озвучив ще один важливий момент. На Заході немає розколу з питань підтримки ЗСУ. Там готові йти до кінця, щоб допомогти українським захисникам звільнити свою землю від окупантів.

"Я вам скажу, що всередині НАТО, на рівні моїх колег тридцяти головнокомандувачів є єдина думка. Ваша війна - це наша війна, ми повинні підтримати Україну всіма доступними засобами", - наголосив він.

Раніше ексглава Служби зовнішньої розвідки України генерал армії Микола Маломуж розповів, скільки насправді триватиме російсько-українська війна, якщо у неї вступить НАТО, про участь якого кричить роспропаганда.

Нагадаємо, аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW) озвучили першорядну причину, яка не дає можливість ЗСУ вести великомасштабний контрнаступ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини