27 січня 2023, 12:05

Лукашенко сидітиме разом із Путіним: у ПАРЄ ухвалили важливе рішення щодо трибуналу

Мінський диктатор Лукашенко, хоча офіційно не веде бойових дій, як його "старший" подільник Путін, але є таким же військовим злочинцем.

Лукашенко сидітиме разом із Путіним: у ПАРЄ ухвалили важливе рішення щодо трибуналу

Влада Білорусі в особі режиму Олександра Лукашенка має нести відповідальність за розв'язання війни в Україні на тому самому рівні, що й керівництво Російської Федерації. Це випливає з дій Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ), яка на засіданні у Страсбурзі ухвалила рішення, що затвердило вимоги про створення спеціального трибуналу, інформує "Європейська правда".

"Особливу увагу приділено тому питанню, що відповідальними за злочин агресії мають бути представники керівництва РФ і Білорусі, які у документі згадуються на одному рівні", - зазначають журналісти у своєму ексклюзивному репортажі.

Отже, Бацька, який довгі роки від початку гібридної війни 2014 року прикидався "другом" України, а 2022 року надав РФ територію для вторгнення та військові бази для підготовки окупантів, тепер на суді не відкрутиться.

У відповідній резолюції ПАРЄ щодо правозахисних складових агресії Кремля проти України вельми суттєва увага приділена створенню нового міжнародно-правового механізму покарання за подібний злочин, пов'язаний з агресивними діями однієї держави проти іншої.

"Не існує іншого міжнародного кримінального трибуналу, компетентного переслідувати та карати за злочин агресії, скоєний проти України", - зазначають парламентарії.

Нагадаємо, депутати Європарламенту проголосували за створення спеціального трибуналу щодо злочинів Росії під час нападу на Україну.

Як раніше ми інформували, московському диктатору Путіну готують трибунал за дії в Україні за типом Нюрнберга.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини