26 січня 2023, 08:11

Від оборони до атаки: сенатори США вимагають для України від Байдена не тільки ATACMS, а й "крила"

Американські сенатори вимагають від Білого дому передати Україні не тільки танки, а й винищувачі F-16, а також снаряди дальнього радіусу дії.

Від оборони до атаки: сенатори США вимагають для України від Байдена не тільки ATACMS, а й "крила"

На їхню думку, така зброя допоможе Україні не тільки витримати новий підготовлюваний наступ армії Путіна, а й перейти в атаку, вибивши ворога зі своєї території.

Сьогодні, 26 січня, журналісти "Голосу Америки" повідомили новину про те, що республіканець Ліндсі Грем і демократи Шелдон Вайтхаус і Річард Блументал звернулися до очільника Білого дому з проханням надати Україні літаки й ATACMS, інформує "Україна 365".

Саме ці три сенатори 20 січня відвідали Київ і поспілкувалися з президентом України.

Сенатори також пропонують передати Києву не тільки американські винищувачі F-16, а й радянські літаки "МіГ-29", які є на озброєнні деяких країн ЄС.

Зі слів американських політиків, українські військовослужбовці за майже рік війни показали, як вони можуть швидко навчитися користуватися тим чи іншим видом зброї західного виробництва. Саме авіація та далекобійна зброя у зв'язці з важкою артилерією допоможуть ЗСУ здобути перемогу над армією Путіна.

На початку поточного тижня у Словаччині заявили про готовність розглянути заявку України на літаки "МіГ-29".

Раніше дирекція компанії Lockheed Martin, що виготовляє винищувачі F-16, повідомила про готовність почати поставки літаків третім країнам, які передадуть їх Україні.

Нагадаємо, на думку Жданова, танки від Заходу мають прийти в Україну не раніше березня. До цього часу ЗСУ важливо продовжувати завдавати ударів по логістиці ворога, позбавляючи того боєприпасів і військової техніки.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини