16 січня 2023, 08:11

"Російська армія – це набрід, яким командують божевільні", – французький генерал про армію Путіна

Французький генерал Мішель Яковлефф в інтерв'ю світовим ЗМІ розвінчав міф про "грізну та непереможну" армію Росії.

"Російська армія – це набрід, яким командують божевільні", – французький генерал про армію Путіна

Колишній заступник командувача силами НАТО в Європі вже не в одному інтерв'ю визнає той факт, що від колись грізної армії СРСР у сучасній Росії вже нічого не залишилося. А помилки Путіна у війні проти України призведуть до того, що у майбутньому з'явиться "шкала Путіна", за аналогією зі шкалою Ріхтера.

Яковлефф просто здивований тією кількістю стратегічних помилок, яких припустився Путін у війні проти України, саме тому очільник Кремля і увійде в історію як одиниця виміру. Якщо шкала Ріхтера використовується для вимірювання землетрусів, то шкала Путіна - для вимірювання прорахунків і помилок, інформує "Україна 365".

При цьому Путін буде еталоном помилок починаючи з 24 лютого 2022 року. І якщо раніше російську армію боялися в усьому світі, то зараз з неї просто сміються. За словами Яковлеффа, на сьогодні ЗС РФ - це "набрід, яким командують деб@ли".

В інтерв'ю журналісту генерал зізнався, що у 1980-х роках російську армію не боялися, а саме поважали, поважали як радянську армію, так і її союзників. Багато хто тоді говорив про те, що у разі війни вона зможе без проблем дійти до Парижу. Однак на момент існування СРСР члени політбюро ЦК КПРС прекрасно усвідомлювали, що з себе представляє НАТО та які можуть бути наслідки у разі розв'язання війни. Вони мали чітку стратегію та бачення цієї самої війни, заявив Яковлефф. За часів СРСР армія не була так корумпована, якою її зробив Путін у РФ.

Щодо ситуації з ПВК "Вагнер": у Європі якщо людина має проблеми із законом, то її ніколи не візьмуть на службу в армію, а от у РФ все навпаки. Щоб стати найманцем, ти повинен мати судимість. Зі слів Яковлеффа, "Вагнер" - це не ПВК, а звичайна банда головорізів. Ба більше, у Петербурзі вони побудували свій штаб завдяки грошам Африки. Щойно режим Путіна впаде та ПВК буде розформовано, деякі африканські країни можуть претендувати на будівлю.

Раніше група експертів і аналітиків вказала на цілу низку помилок Путіна у зовнішній політиці, які призведуть до гегемонії США у світі на найближчі кілька століть.

Нагадаємо, зі слів Гудкова, нова хвиля мобілізації у РФ може дуже плачевно закінчитися для самого Путіна.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини