5 січня 2023, 14:13

Ердоган під час переговорів із Путіним запропонував нове рішення щодо України – Кремль поки мовчить

Ердоган закликає Путіна в односторонньому порядку оголосити припинення вогню в Україні – Кремль поки ніяк не відреагував на пропозицію.

Ердоган під час переговорів із Путіним запропонував нове рішення щодо України – Кремль поки мовчить

Турецький президент Реджеп Тайїп Ердоган провів переговори з очільником Кремля Путіним і закликав російського президента оголосити про припинення вогню в Україні в односторонньому порядку та залагодити розбіжності з точки зору справедливості. Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на матеріали Офісу турецького президента.

"Заклики до миру та переговорів мають підкріплюватися одностороннім припиненням вогню та баченням справедливого рішення", - заявив Ердоган під час переговорів.

Офіційний Кремль поки ніяк не відреагував на пропозицію.

Журналісти Bloomberg зазначають, що Туреччина, будучи при цьому членом НАТО, давно намагається стати посередником у мирних переговорах між Москвою та Києвом.

Президент Туреччини також нагадав главі РФ про позитивні результати переговорів щодо зернового коридору, обміну полоненими та зони безпеки навколо Запорізької атомної електростанції, яка навесні була захоплена російськими окупаційними військами, що досі контролюють станцію.

Журналісти нагадують, що раніше турецький президент планував провести переговори з Києвом і Москвою послідовно в один день, 4 січня.

Раніше повідомлялося, що Туреччина готова надати допомогу Україні у подоланні енергетичної кризи, спровокованої регулярними ракетними атаками з боку РФ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини