29 грудня 2022, 08:09

ЗМІ: у Білому домі озвучили два способи, які завадять Ірану виробляти та постачати РФ дрони

Вашингтон всіляко намагається перешкодити Тегерану як постачати свої дрони РФ, так і їх виробляти.

ЗМІ: у Білому домі озвучили два способи, які завадять Ірану виробляти та постачати РФ дрони

Представники американської розвідки, військових служб і служб національної безпеки заявили про роботу над розширеною програмою, метою якої є перекрити Ірану доступ до виробництва та реалізації дронів-камікадзе.

Про це напередодні повідомили журналісти ресурсу The New York Times із посиланням на свої джерела. Якщо програма провалиться, то Вашингтон готовий забезпечити Київ новими засобами боротьби з безпілотниками.

За останній тиждень у Білому домі прискорили процес реалізації цієї програми. У США хочуть позбавити Іран доступу до компонентів, необхідних для виробництва дронів-камікадзе. Після детального вивчення уламків знищених дронів стало зрозуміло, що деякі мікроелементи були американського виробництва.

У США допомагають ЗСУ виявити місця, звідки окупанти здійснюють запуск дронів. Також американці надають допомогу у пристроях, які здатні виявити "мопеди".

У США вже запровадили санкції проти тих, хто пов'язаний із постачанням дронів російській стороні. Санкції введено і проти російських інститутів, пов'язаних з отриманням від Тегерана "мопедів".

Напередодні пізно ввечері окупанти знову атакували територію України дронами-камікадзе. На Дніпропетровщині було збито 5 дронів, над Харківщиною та Миколаївщиною - чотири та два над Запорізькою областю. При цьому були прильоти дронів по критичній інфраструктурі у Харківській області.

Раніше бійці з Нацгвардії України показали кадри роботи FPV-дронів по ворожій військовій техніці.

Нагадаємо, окупант привів український розвідувальний дрон на ворожу позицію. Курйозні кадри потрапили у Мережу.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини