У держперевороті у Німеччині виявляють російський слід – ЗМІ
Екстремісти у Німеччині готували повалення влади та вбивство канцлера Олафа Шольца.

Стало відомо, що заарештовані у рамках проведеної антитерористичної операції члени угруповання Reichsbürger готували не тільки захоплення Бундестагу, а й виношували плани щодо вбивства канцлера ФРН Олафа Шольца. Інформацію про це публікує The New York Times, посилаючись на дані, отримані з компетентних джерел.
Злочинці створили розвинену мережу, представництва якої діяли у більш ніж ста містах Німеччини. Під час спецоперації поліції, проведеної 7 грудня, вдалося вилучити арсенал вогнепальної зброї, а також документи про нерозголошення планів групи.
Під час проведення детального розслідування діяльності організації було виявлено "російський слід". В одного із впливових учасників угруповання принца Генріха XIII виявлено зв'язки з російським консульством у місті Лейпцигу. Відомо, що він неодноразово проводив зустрічі у посольстві з російськими дипломатами. При цьому під час слідчих дій достовірної доказової бази, що свідчить про змову, зібрано не було.
Немає чіткої інформації і про те, наскільки змовникам вдалося наблизитися до досягнення поставлених цілей. Відомо, що, незважаючи на наявність планів проведення нападу, їх реалізація так і не відбулася.
Раніше повідомлялося, що у МЗС РФ вважають за доцільне проведення "перезавантаження влади" у Німеччині, яка на поточний момент відрізняється демонстрацією підвищеної русофобії.
Відомо також, що Німеччина заявляє про наміри збільшити обсяги військової допомоги для України.
ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!
Останні новини
Генасамблея ООН підтримала глобальне перемир'я на час Олімпіади 2026: "Альтернатива суперництву"
10:05"Обидві сторони мають поступитися", – Рубіо розкрив деталі нового плану припинення війни в Україні
09:50Білий дім схвалив законопроект про посилення тиску на Росію: що до нього увійшло – сенатор Грем
09:15В Україні активізувалася нова схема шахраїв: що потрібно знати про видачу прав водія – Нацполіція
08:55