2 грудня 2022, 08:15

Конгрес США зробив важливий крок щодо визнання ПВК "Вагнер" терористами: відомі деталі законопроєкту

Американські сенатори представили двопартійний законопроєкт про визнання ПВК "Вагнер" терористичною організацією.

Конгрес США зробив важливий крок щодо визнання ПВК "Вагнер" терористами: відомі деталі законопроєкту

Законопроєкт, який має затвердити Держсекретар США, представили у четвер, 1 грудня, сенатори Бен Кардін і Роджер Вікер. Сам документ отримав назву "Про притягнення до відповідальності російських найманців".

Протягом 90 днів із дня набуття законом чинності Держсекретар США має визнати ПВК "Вагнер" іноземною терористичною організацією, інформує "Україна 365".

Під цей закон потрапляє не тільки сама організація, а й фізичні та юридичні особи, які впливають на діяльність ПВК "Вагнер".

Такий закон дає повне право почати переслідування по всьому світу членів ПВК "Вагнер". Більше того, Вашингтон може накласти арешт на активи найманців по всьому світу.

У документі до законопроєкту зазначено, що Путін не зупиниться ні перед чим, щоб досягти своїх цілей, саме тому він не гребує використовувати для скоєння звірств найманців із "Вагнера".

Законопроєкт також буде представлений і у Палаті представників Конгресу США.

Саму організацію ПВК "Вагнер" було створено 2014 року саме для ведення бойових дій на території Донбасу. Пізніше найманці брали участь у війні у Сирії та Лівії. Наразі їх багато на території африканських країн. Після вторгнення російської армії в Україну "вагнерівці" брали найактивнішу участь у звірствах над мирними жителями та військовополоненими.

З літа 2022 року Пригожин почав вербуватиу ПВК "Вагнер" і ув'язнених російських в'язниць.

Раніше "кухар Путіна" засмутився тим фактом, що у США готові визнати ПВК "Вагнер" терористичною організацією.

Нагадаємо, Єрмак розповів про те, що "вагнерівців" під Бахмутом кидають у бій без касок і бронежилетів, тільки з одними автоматами.

Також ми повідомляли, що Байден висловився про Путіна, назвавши того новим Петром Першим.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини