1 грудня 2022, 22:35

Президент Джо Байден назвав умови для проведення зустрічі з Путіним

Президент США готовий до діалогу з главою Кремля за умови його готовності до миру в Україні.

Президент Джо Байден назвав умови для проведення зустрічі з Путіним

Росія продовжує отримувати політичні меседжі. Президент США після зустрічі з президентом Франції Макроном під час підсумкової пресконференції заявив про готовність до проведення діалогу з Путіним у тому разі, якщо глава РФ припинить військові дії в Україні. Відео виступу Джо Байдена публікує ТГ-канал "Україна 365".

"Я готовий погодитися на ведення переговорів із Путіним про припинення війни в Україні у тому разі, якщо з його боку буде помітний інтерес до пошуків шляхів досягнення миру, але на поточний момент цього не відбувається", - зазначив глава Білого дому.

Тільки у цьому разі Байден готовий сідати та з'ясовувати, що хоче і чого прагне Росія. До цього моменту й у США, й у Франції вбачають за необхідне у подальшому наданні підтримки та допомоги Україні в боротьбі з російською агресією.

Повідомлялося, що США виступають з ініціативою організації постійної координаційної групи, діяльність якої спрямована на надання підтримки енергетичного сектора України.

Відомо, що у провідних ЗМІ з'явилася інформація про можливе визнання ПВК "Вагнер" терористичною організацією у США, що у підсумку буде серйозною перешкодою для її діяльності, зокрема й на міжнародній арені.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Ольга Пилипенко

Останні новини