18 листопада 2022, 08:29

Австралійський бізнесмен створив для відновлення України й озвучив сектор, куди підуть гроші

Австралійський мільярдер і його дружина інвестували у відновлення України 500 млн доларів.

Австралійський бізнесмен створив для відновлення України й озвучив сектор, куди підуть гроші

Напередодні стало відомо, що бізнесмен Ендрю Форрест і його дружина створили інвестиційний фонд на підтримку України. Австралієць не сумнівається, що у майбутньому розмір фонду становитиме від 25 до 100 млрд доларів. Усі ці гроші підуть на відновлення енергетичної інфраструктури України.

Форрест заявив, що гроші підуть як на відновлення енергетики, так і телекомунікації, інформує "Україна 365" з посиланням на ВВС.

Президент України вже привітав цей крок з боку австралійського бізнесмена. Зеленський вважає, що під час відновлення енергетики можна одразу ж робити ставку на сучасні цифрові технології.

Пан Форрест почав працювати над фондом ще ву березні. Він встиг обговорити це питання зі світовими лідерами, включно з президентом США, президентом ЄК і прем'єр-міністром Британії (на той момент - Борис Джонсон).

Обговорив свій фонд Форрест і з президентом України. Зеленський його запевнив, що Україна замінить усе застаріле обладнання на "зелене". Гроші будуть передані Україні, щойно РФ виведе з України свої війська.

Ендрю Форрест заробив свої статки на гірничодобувній промисловості. Він є засновником залізорудного гіганта Fortescue Metals.

Останніми роками він звернув свою увагу на технології, пов'язані з декарбонізацією операцій з видобутку корисних копалин і став великим виробником зеленого водню.

Раніше ми повідомляли, що Міноборони Австралії готове передати Україні ще 10 бронемашин Bushmaster.

Нагадаємо, депутати Європарламенту готові визнати РФ країною-спонсором тероризму.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини