13 жовтня 2022, 11:39

"Я завжди говорив правду..." – Макрон озвучив план дій у разі ядерного удару РФ по Україні

Еммануель Макрон заявив, що якщо Кремль застосує ядерну зброю територією України, то Франція не вдарить по Росії у відповідь.

"Я завжди говорив правду..." – Макрон озвучив план дій у разі ядерного удару РФ по Україні

Президент Франції Еммануель Макрон безапеляційно відповів на питання щодо реакції на ядерний удар по Україні з боку РФ. "Я завжди говорив правду француженкам і французам. Росія оснащена ядерною зброєю. Франція теж. У цьому питанні наша доктрина ясна. Вона базується на інтересах нації. Якби по Україні було завдано ракетно-ядерного удару, то ці інтереси не були б поставлені під питання", - заявив лідер ядерної держави в інтерв'ю France 2.

Подивитися повне інтерв'ю можна на офіційному YouTube-каналі президента Франції Emmanuel Macron.

Таким чином, Макрон чітко дав зрозуміти, що він не буде завдавати удару у відповідь по Росії, якщо та застосує атомну зброю по Україні, яка не є ядерною країною.

Нагадаємо, Франція – єдина ядерна держава ЄС і третя у світі країна за кількістю ядерної зброї.

Водночас прем'єр-міністр Великобританії Ліз Трасс ще наприкінці серпня заявила, що вона готова натиснути на "ядерну кнопку" у разі удару РФ по Україні.

Нагадаємо, Еммануель Макрон заявив, що має намір розмовляти з Путіним навіть після масованих обстрілів України: "Доведеться сісти за стіл переговорів".

Також ми повідомляли, що Еммануель Макрон зробив Путіну пропозицію, від якої "неможливо відмовитися".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини