3 жовтня 2022, 07:59

"Знищимо не тільки кораблі", – ексглава ЦРУ розповів, як США дадуть відповідь на ядерний удар Путіна

США готові відповісти РФ на застосування ядерної зброї знищенням усієї російської армії на території України.

"Знищимо не тільки кораблі", – ексглава ЦРУ розповів, як США дадуть відповідь на ядерний удар Путіна

Ексглава ЦРУ Девід Петреус не лише прогнозує повний крах російської армії в Україні, а й дав відповідь світовій спільноті на питання можливого застосування Путіним ядерної зброї і як на це зможе відреагувати Вашингтон.

Учора, 2 жовтня, у прямому ефірі програми This Week на телеканалі АВС ексдиректор ЦРУ приділив увагу війні в Україні та можливому ядерному удару з боку РФ.

Петреус наголосив, що Путіна не врятує "часткова" мобілізація, оскільки Україна підійшла до цього питання набагато серйозніше. У Міноборони України всіх солдатів навчили та добре оснастили на відміну від ЗС РФ.

Жодна з загроз Путіна не зможе зупинити ні сам Захід, який активно надає Україні військову допомогу, ні ЗСУ, які й надалі звільнятимуть кілометр за кілометром окуповані території України.

За словами Петреуса, Путін уже не має жодного шансу на перемогу в Україні. У відповідь на анексію українських територій Захід знову пообіцяв допомогти Києву всім, чим зможе, щоб ці території знову були у складі України.

Ексглава ЦРУ впевнений, що мова Путіна від 30 вересня й анексія окупованих українських територій — це загроза ЄС не допомагати Україні, бо інакше вони залишаться без російських енергоресурсів.

Зеленський дав зрозуміти, що, поки при владі Путін, він не сяде за стіл переговорів. При цьому главі РФ не допоможе навіть тактична ядерна зброя, але до загрози Путіна слід ставитися серйозно.

Проте Вашингтон вже має відповідь для Москви. Не виключено, що США знищать усі російські війська, які зможуть ідентифікувати в Україні на окупованих територіях, включаючи і Крим, а також весь флот, що знаходиться в акваторії Чорного моря.

За словами Петреуса, США мають показати насправді, що загрози Путіна щодо ядерної зброї без відповіді не залишаться.

Раніше ми повідомляли, як Гіркін, на відміну від російських пропагандистів, не сумнівається, що Захід обов'язково відповість РФ на застосування ядерної зброї проти України.

Нагадаємо, Петреус дав зрозуміти усьому світу, що Путіну вже ніхтотаі ніщо не допоможе перемогти на полі бою в Україні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини