3 жовтня 2022, 07:54

Пінкус назвав країну, здатну утримати Путіна від застосування ядерної зброї: "Єдиний вихід..."

Американський політик Борис Пінкус відкрито розповів, яка країна світу має важелі впливу на РФ, а отже може зупинити ядерний шантаж.

Пінкус назвав країну, здатну утримати Путіна від застосування ядерної зброї: "Єдиний вихід..."

Борис Пінкус у діалозі з Наталкою Влащенко називав речі своїми іменами, знаходячи пояснення неоднозначної позиції США щодо Росії, коли вони постійно говорять про те, що не хочуть бути причиною деескалації військового конфлікту: "От ці слова штовхають на нові провокації Путіна". Також лідер Республіканської партії у 45-му виборчому окрузі Нью-Йорка припустив, кому під силу "відмовити" главу Кремля від використання зброї масової поразки.

Інтерв'ю Бориса Пінкуса для "Фабрики новин" можна переглянути на каналі YouTube.

"На мій погляд, сьогодні єдиний вихід, якщо ви дійсно хочете уникнути термоядерної війни з цим негідником, єдиний вихід - це терміново підключати до цього Китай", - впевнено заявив американський політичний діяч.

Потім Борис Пінкус навів аргументи на користь своєї версії щодо того, хто має достатній вплив, щоб запобігти ядерній війні: "Китай може обірвати Путіна. Китай може вплинути на Путіна таким чином, що Путін згорне за одну годину. Ось маленький приклад - Казахстан. Пам'ятаєте, він за два дні ретувався звідти, вивіз свої 30 тис. військ, які він встиг привезти туди".


Раніше Борис Пінкус упевнено заявив, коли Україна отримає від США винищувачі F-16.

Тим часом Борис Пінкус оцінив можливість розв'язання ядерної війни.

Нагадаємо, Борис Пінкус висловив думку щодо можливого членства України в Альянсі.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Останні новини